Windows 10’a Kurumsal Bakış Semineri

  

25 Mart 2015 tarihinde Bilge Adam Kozyatağı Ofisi’nde düzenleyeceğimiz Windows 10’a Kurumsal Bakış etkinliğimizde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Sınırlı sayıda özel müşterimiz için planladığımız bu etkinliğimize katılarak, Windows 10’un kurumlara yönelik avantajlarını farklı kullanım senaryolarıyla birlikte öğrenebileceksiniz..

Yepyeni bir Windows neslinin habercisi olan Windows 10, çalışma ve çevrimiçi deneyim adına yenilikçi yaklaşımlarla kurumların ihtiyaçlarına en uygun işletim systemi olarak ön plana çıkıyor.

Windows 10 sadece daha efektif çalışmanızı sağlamakla kalmıyor, kurumları daha güvenli ve dinamik hale dönüştürüyor. Microsoft bir teknoloji ortağı olarak, kurumların ihtiyaç duydukları kurumsal sınıf yetkinlikler ile her zaman güncel ve güvende kalmasını sağlar ve “Bütün ürün ailesi için tek platform” vizyonuyla şirketlerin mobilite fırsatlarını yakalayarak daha sürdürülebilir rekabet avantajı kazanmalarına olanak sağlar

 

Baki Onur OKUTUCU

MVP: Windows Expert-IT Pro

 

Bilge Adam, Müşteri Yönetimi biriminde Birim Müdürü olarak görev yapan Baki Onur Okutucu, Windows Expert-IT Pro alanında MVP unvanına sahiptir. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Windows Server ve Hyper-V konularında birçok eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Baki Onur Okutucu’yu www.bakionur.com adresli kişisel blog sayfasından takip edebilirsiniz.

https://tr.linkedin.com/in/bakionur

 
 

Onur YÜKSEKTEPELİ

MVP : Windows Expert-IT Pro

 

Sistem ve Güvenlik biriminde Birim Müdür Yardımcısı olarak görev ya pan Onur Yüksektepeli, Windows Expert-IT Pro alanında MVP unvanına sahiptir. Uzmanlık alanı olan Microsoft teknolojileri, Network ve Güven lik alanlarında bir çok eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Onur Yüksektepeli’yi www.onuryuksektepeli.com adresli kişisel blog sayfasından takip edebilirsiniz.

http://tr.linkedin.com/in/onuryuksektepeli

Tarih : 25 Mart 2015 – Çarşamba

Saat : 10:00

Adres : Bilge Adam Kozyatağı Ofisi        

 KAYIT OL