Windows 10 Quick Access

Windows 10 hız konusunda nasıl diye sorsanız bir sürü farklı yanıt alabilirsiniz. Çünkü hızı belirleyen faktörler de sınırsız. Onun yerine Windows 10’u hızlandıran özellikler neler diye sorarsanız bunun yanıtını daha rahat verebilirim. Elbette, irili ufaklı tonlarca özellik derim. Her bir küçük özellik aslında günlük hayatımızı hızlanıdrmaya yönelik tasarlanıyor. Çünkü bu özelliklerin neredeyse tamamına yakını son kullanıcı deneyimlerinin geri dönüşleri. Yani binlerce insanın istediği bir yeniliğin bir sonraki Windows sürümünde yer alma ihtimali çok yüksek artık. Bu da artık kullanıcıların yönlendirdiği bir işletim sistemi anlamına geliyor ki bu da oldukça sevindirici…

Bu minik özelliklerden biri de Quick Access. En çok kullandığınız klasör, dosya ya da uygulamalara trek bir pencere içinden erişebileceğiniz bir yer burası. İstediğiniz öğeyi silebileceğiniz ve kendinize göre özelleştirebileceğiniz bir alan. Hem bulutta hem de lokal disklerinizde bulunan dosyaların listelendiği bir alan. Adı üzeirnde, Hızlı erişim!

BakiOnur

Yazıyı Paylaş! These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Technorati
  • Twitter
BakiOnur ()

Microsoft Most Valuable Professional (MVP 2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018,2019, Current) Towershell.com Founder clouderz.com Founder Microsoft Certified Trainer (13 years in a row, current) Onur has been working in IT arena with more than 15 years of experience specifically in Windows Server, Exchange Server and Powershell and for the past 5 years in Cloud Technologies including Office 365, Azure and so on. He's authored Windows Server books and written more than 400 technical articles published on several communities. Some of his hundreds of Powershell tools and scripts has been published on Microsoft Script Center. Onur is also a 10-year MCT who has delivered more than 10.000 hours of training in Microsoft technologies. He has been to over 70 universities and presented several Microsoft technologies with highlighted topics. He graduated from Okan University Graduate School in Computer Engineering. He lives in London and is currently running his own business at Clouderz Ltd.

Sosyal Medya

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Linkedin
@BakiOnur 'u Takip Et

MVP Profili

Kategoriler

Arşiv

Soru ve Önerileriniz

[si-contact-form form='1']