Windows 10’a Kurumsal Bakış Semineri

  

25 Mart 2015 tarihinde Bilge Adam Kozyatağı Ofisi’nde düzenleyeceğimiz Windows 10’a Kurumsal Bakış etkinliğimizde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Sınırlı sayıda özel müşterimiz için planladığımız bu etkinliğimize katılarak, Windows 10’un kurumlara yönelik avantajlarını farklı kullanım senaryolarıyla birlikte öğrenebileceksiniz..

Yepyeni bir Windows neslinin habercisi olan Windows 10, çalışma ve çevrimiçi deneyim adına yenilikçi yaklaşımlarla kurumların ihtiyaçlarına en uygun işletim systemi olarak ön plana çıkıyor.

Windows 10 sadece daha efektif çalışmanızı sağlamakla kalmıyor, kurumları daha güvenli ve dinamik hale dönüştürüyor. Microsoft bir teknoloji ortağı olarak, kurumların ihtiyaç duydukları kurumsal sınıf yetkinlikler ile her zaman güncel ve güvende kalmasını sağlar ve “Bütün ürün ailesi için tek platform” vizyonuyla şirketlerin mobilite fırsatlarını yakalayarak daha sürdürülebilir rekabet avantajı kazanmalarına olanak sağlar

 

Baki Onur OKUTUCU

MVP: Windows Expert-IT Pro

 

Bilge Adam, Müşteri Yönetimi biriminde Birim Müdürü olarak görev yapan Baki Onur Okutucu, Windows Expert-IT Pro alanında MVP unvanına sahiptir. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Windows Server ve Hyper-V konularında birçok eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Baki Onur Okutucu’yu www.bakionur.com adresli kişisel blog sayfasından takip edebilirsiniz.

https://tr.linkedin.com/in/bakionur

 
 

Onur YÜKSEKTEPELİ

MVP : Windows Expert-IT Pro

 

Sistem ve Güvenlik biriminde Birim Müdür Yardımcısı olarak görev ya pan Onur Yüksektepeli, Windows Expert-IT Pro alanında MVP unvanına sahiptir. Uzmanlık alanı olan Microsoft teknolojileri, Network ve Güven lik alanlarında bir çok eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Onur Yüksektepeli’yi www.onuryuksektepeli.com adresli kişisel blog sayfasından takip edebilirsiniz.

http://tr.linkedin.com/in/onuryuksektepeli

Tarih : 25 Mart 2015 – Çarşamba

Saat : 10:00

Adres : Bilge Adam Kozyatağı Ofisi       

 KAYIT OL


Yazıyı Paylaş! These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Technorati
  • Twitter
BakiOnur ()

Microsoft Most Valuable Professional (MVP 2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018,2019, Current) Towershell.com Founder clouderz.com Founder Microsoft Certified Trainer (13 years in a row, current) Onur has been working in IT arena with more than 15 years of experience specifically in Windows Server, Exchange Server and Powershell and for the past 5 years in Cloud Technologies including Office 365, Azure and so on. He's authored Windows Server books and written more than 400 technical articles published on several communities. Some of his hundreds of Powershell tools and scripts has been published on Microsoft Script Center. Onur is also a 10-year MCT who has delivered more than 10.000 hours of training in Microsoft technologies. He has been to over 70 universities and presented several Microsoft technologies with highlighted topics. He graduated from Okan University Graduate School in Computer Engineering. He lives in London and is currently running his own business at Clouderz Ltd.

Sosyal Medya

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Linkedin
@BakiOnur 'u Takip Et

MVP Profili

Kategoriler

Arşiv

Soru ve Önerileriniz

[si-contact-form form='1']