Windows 10’a Kurumsal Bakış Semineri

  

25 Mart 2015 tarihinde Bilge Adam Kozyatağı Ofisi’nde düzenleyeceğimiz Windows 10′a Kurumsal Bakış etkinliğimizde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Sınırlı sayıda özel müşterimiz için planladığımız bu etkinliğimize katılarak, Windows 10′un kurumlara yönelik avantajlarını farklı kullanım senaryolarıyla birlikte öğrenebileceksiniz..

Yepyeni bir Windows neslinin habercisi olan Windows 10, çalışma ve çevrimiçi deneyim adına yenilikçi yaklaşımlarla kurumların ihtiyaçlarına en uygun işletim systemi olarak ön plana çıkıyor.

Windows 10 sadece daha efektif çalışmanızı sağlamakla kalmıyor, kurumları daha güvenli ve dinamik hale dönüştürüyor. Microsoft bir teknoloji ortağı olarak, kurumların ihtiyaç duydukları kurumsal sınıf yetkinlikler ile her zaman güncel ve güvende kalmasını sağlar ve “Bütün ürün ailesi için tek platform” vizyonuyla şirketlerin mobilite fırsatlarını yakalayarak daha sürdürülebilir rekabet avantajı kazanmalarına olanak sağlar

 

Baki Onur OKUTUCU

MVP: Windows Expert-IT Pro

 

Bilge Adam, Müşteri Yönetimi biriminde Birim Müdürü olarak görev yapan Baki Onur Okutucu, Windows Expert-IT Pro alanında MVP unvanına sahiptir. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Windows Server ve Hyper-V konularında birçok eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Baki Onur Okutucu’yu www.bakionur.com adresli kişisel blog sayfasından takip edebilirsiniz.

https://tr.linkedin.com/in/bakionur

 
 

Onur YÜKSEKTEPELİ

MVP : Windows Expert-IT Pro

 

Sistem ve Güvenlik biriminde Birim Müdür Yardımcısı olarak görev ya pan Onur Yüksektepeli, Windows Expert-IT Pro alanında MVP unvanına sahiptir. Uzmanlık alanı olan Microsoft teknolojileri, Network ve Güven lik alanlarında bir çok eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Onur Yüksektepeli’yi www.onuryuksektepeli.com adresli kişisel blog sayfasından takip edebilirsiniz.

http://tr.linkedin.com/in/onuryuksektepeli

Tarih : 25 Mart 2015 – Çarşamba

Saat : 10:00

Adres : Bilge Adam Kozyatağı Ofisi       

 KAYIT OL


Yazıyı Paylaş! These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Technorati
  • Twitter
BakiOnur ()

Baki Onur OKUTUCU was born in Istanbul , TURKEY in 1981. After graduating from high school, he trained himself to become an IT Specialist in areas related to Information Systems. He got a bachelor degree in Finance. Following this, he decided to continue his education in the area which had always interested him. With this in mind, he decided that the US was the place that would best afford his expectations, and proceeded to study English language in Boston, USA. After this, He has graduated from Computer Engineering in Grad School at Okan University. In the mean time he completed the MCSE certification exams and attained all of the related certificates. He has played a remarkable role in Information Technologies during his 15 years of experience. As a 10-year MCT, Onur, who has been a key player for BilgeAdam (Turkey’s most prestigious IT academy) for over 10 years, has significantly contributed to the emerging awareness of Microsoft Technologies in Turkey. He has written over 300 technical articles published on sistemuzmani.com, bakionur.com, towershell.com, mshowto.org and yazgelistir.com. He has also written the first Windows Server 2008 book published, has presented Microsoft technologies in over 50 universities and has been an active member of the IT platforms. He has been working for BilgeAdam as Unit Manager of Telecommunication Accounts Department Nowadays, He is currently focused on Windows 10 and the other Microsoft technologies

Seminerlerim, Windows 10